NOWY STRALIS - PROFESJONALISTAProfesjonalny przewoźnik wybiera samochód, kierując się kryteriami niezawodności, wszechstronności i niskich kosztów eksploatacyjnych – jednak nie tylko. Kabina ciężarówki jest miejscem, w którym kierowca spędza większość czasu, aby więc spełnić jego oczekiwania, pojazd musi oferować wyjątkowe parametry pod względem przestrzeni, ergonomii, komfortu i ogólnej jakości życia w kabinie kierowcy.

Nowy Iveco Stralis spełnia wszystkie wymogi swoich nabywców: ponownie potwierdza swoje atuty w zakresie bezpieczeństwa i wydajności, dostosowuje się do każdego zadania. Posiada kabinę o całkowicie nowym wzornictwie, poziomie funkcjonalności i o nowych wymiarach. Wprowadzamy również wersję ACTIVE SPACE3 o podwyższonym dachu. Co w rezultacie otrzymujemy? Prawdziwego zawodowca na usługach profesjonalistów, zwycięskiego w każdym zadaniu i we wszelkich porównaniach.


 

ACTIVE SPACE3 EWOLUCJA PRZESTRZENI DOSKONAŁEJ


PROJEKT
Nowa kabina łączy w sobie silną osobowość, wizerunek i doskonałą funkcjonalność. Nowa stylizacja zintegrowanych lamp wbudowanych w zderzak. Jeszcze lepsza aerodynamika – współczynnik oporu powietrza zmniejszono o 2%. Nowe ściany boczne z powiększoną skrytką po lewej stronie. Zwiększona przestrzeń pod kabiną, z dodatkową zamykaną przestrzenią bagażową po stronie kierowcy o łącznej pojemności 480 l.
PRACA

Wygodne, ergonomiczne i bezpieczne miejsce pracy w każdych warunkach na drodze. Najwyższy poziom wyciszenia kabiny i wydajna klimatyzacja. Tablica rozdzielcza: nowe materiały i nowy wielofunkcyjny wyświetlacz centralny. Kolumna kierownicza posiada przyciski i drążki do obsługi hamulca silnikowego (dekompresyjnego), zwalniacza tempomatu i zmiany biegów. Pneumatyczny system regulacji położenia kierownicy. Nowe fotele ogrzewane i regulowane w wielu kierunkach – maksymalna odległość od pedałów została zwiększona o 40 mm.

WYPOCZYNEK

Idealne warunki pracy w długich trasach. Kabina Active Space3; bardziej przestronna i wygodna – jej objętość zwiększyła się o 1,8 m3, wysokość o 95 mm, zaś długość o 90 mm. Modułowa, „elastyczna’’ konfi guracja wnętrza (dostępnych 8 wersji). Wygodniejsza sypialnia: górną leżankę można całkowicie złożyć do pionu, dolną zaś wyjąć, tworząc poszerzoną przestrzeń do użytku dziennego. Zwiększenie wewnętrznej przestrzeni bagażowej o 15%.

Stralis i All Blacks built the same way*


PRACA ZESPOŁOWA

Dla Iveco Stralis praca zespołowa oznacza współpracę z użytkownikiem przez cały okres eksploatacji samochodu. Praca zespołowa cechowała również fazę opracowania pojazdu: w powstanie tego modelu zaangażowano 2 500 projektantów i 15 ośrodków badawczo-rozwojowych. Faza zakupu: oferujemy specjalne rozwiązania, indywidualnie dostosowane do wymagań każdego klienta. W trakcie eksploatacji: działający bez przerwy „call centre” i efektywna sieć serwisowa (2 850 punktów obsługi i 50 000 techników).MOC

W przypadku Iveco Stralis oznacza ona silnik, duży moment obrotowy, przyjazną dla środowiska eksploatację, niezawodność, niskie zużycie paliwa. Silnik Euro5 SCR Cursor. Turbosprężarka o zmiennej geometrii. Pojemność od 8 do 13 litrów. Moc maksymalna: 310 – 560 KM. Maksymalny moment obrotowy od 1 300 do 2 500 Nm. Szeroki wybór skrzyni biegów, dzięki któremu można znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego rodzaju zadań.

NIEZAWODNOŚĆ

W przypadku Iveco Stralis niezawodność oznacza dotrzymywanie obietnic: trwałość, przedłużone przebiegi między przeglądami serwisowymi i wysokie standardy bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Silniki przetestowane na milionach kilometrów tras. Wymiana oleju co 150 000 km. Hamulce tarczowe z systemami EBS i ESP.

OSIĄGI

Dla Iveco Stralis osiągi oznaczają wspieranie klientów w ich działalności poprzez zapewnienie maksymalnej produktywności i minimum kosztów obsługi samochodu we wszelkich sytuacjach eksploatacyjnych. Ciągniki siodłowe lub samochody ciężarowe. Dowolna konfi guracja: 4x2, 6x2, 6x4. Specjalne modele do najbardziej wymagających zadań. Ponad 500 wersji i tysiące możliwości odmian – do każdej misji możemy dopasować jakiegoś Stralisa.ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Z punktu widzenia Iveco Stralis, odpowiedzialność oznacza najwyższą dbałość o klienta i jego fi rmę, a zarazem odpowiedzialność za dobre samopoczucie i bezpieczeństwo ludzi, którzy cały czas pracy spędzają w ciężarówce. Ergonomiczna kabina. Wysoki poziom komfortu w trakcie jazdy. Komfort ,,mieszkania’’ w kabinie samochodu.